Půjčovna

Dako Sport – Harusák

Naše pobočka Dako Sport – Harusák Vám nabízí plně vybavenou půjčovnu novými lyžařskými sety od značky Sporten, snowboardovou půjčovnu, ale i vybavený lyžařský servis od firmy Winterstiger. 

Součástí je i prodej lyžařských doplňků, jako jsou např. helmy, kukly, rukavice, čepice, chrániče páteře, brýle a mnoho dalšího. 

PŮJČOVNA

V naší půjčovně si můžete otestovat kompletní sortiment české značky Sporten. Všechny lyže jsou pro letošní sezónu nové a připravené k zapůjčení. Budete-li mít zájem o zapůjčení konkrétního modelu, nebo budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nám zavolat nebo napsat na náš telefon nebo email. Poslední zápůjčky vydáváme 1 hodinu před koncem provozu lanovky.

Platbu za servis a půjčovnu preferujeme v hotovosti. Děkujeme.

Ceník půjčovny

SERVIS

Od 3.1.2024 spouštíme plný provoz ski servisu ve kterém máme více jak 20 leté zkušenosti. Po celou dobu pracujeme na naší mateřské provozovně v Brně Židenicích se stroji od firmy Wintersteiger, která patří mezi špičky . Jinak tomu nebude ani zde na Harusáku. 

Do 3.1.2024 Vám rádi na počkání seřídíme vázání, opravíme snowboardové vázání nebo například mimo jiné navoskujeme lyže. Veškeré ostatní servisní práce budou zhotoveny do tří pracovních dní na provozovně v Brně. Lyže si odvezeme a přivezeme po servise zpět na Harusák, kde si je vyzvednete. 

Servis lyží a snowboardů provádíme od pondělí do pátku. V Sobotu a neděli z důvodu velké vytíženosti půjčovny jen po domluvě s obsluhou.

Platbu za servis a půjčovnu preferujeme v hotovosti. Děkujeme.

Ceník servisních prací

SHOP

Abychom Vám poskytli kompletní služby, najdete u nás na Harusáku i doplňkový prodej lyžařských i snowboardových doplňků značek jako jsou např. DAMANI, DYNAFIT, ATOMIC, TOKO, …

Na stránkách WWW.DAKOSPORT.CZ máme přes 5 000 produktů skladem. Budete-li mít zájem o zboží z naší nabídky, objednejte si jej a vyzvedněte na Harusáku.

KONTAKT NA NAŠE PROVOZOVNY

DAKO SPORT – HARUSÁK

35315, 592 31 Nové Město na Moravě

e-mail: harusak@dakosport.cz

tel.:      +420 770 154 073

Otevírací doba je stejná jako je provoz lanovky. 

DAKO SPORT – BRNO ŽIDENICE

Rokytova 26a

mobil: +420 737 205 745

e-mail: info@dakosport.cz

Další e-maily:

obchod@dakosport.cz

objednavky@dakosport.cz

pujcovna@dakosport.cz

servis@dakosport.cz